Anatomska blazina SOFT 30 x 50 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- PUR pena
Dimenzije
- Širina: 30 cm
- Dolžina: 50 cm
- Višina v najnižji točki: 9 cm
- Višina v najvišji točki: 12 cm
Specifikacije
- Pranje: Najmanj 2x letno pri 40 °C
Dodatni parametri
| Kategorija: | Odeje in vzglavniki |
|---|---|
| EAN: | 8596605014211 |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| Teža: | 1 kg |
| ? Material polnila: | PUR pena |
| ? Material površine: | 100% poliester |
| Priporočeno za: | Enojno posteljo standard, Zakonsko posteljo standard |
| Anatomski: | Da |
| Antialergijsko: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 30 x 50 cm |
| Letni čas: | Celoletni |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)