Celoletna prešita odeja 140 x 200 cm z vzglavnikom BASIC 70 x 90 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Prevleka: 100% poliester – mikrotkanina
- Polnilo: 100% poliester - votlo vlakno
- Teža odeje: 1350 g
- Teža vzglavnika: 650 g
Dimenzija
- Odeja: 140 x 200 cm
- Vzglavnik: 70 x 90 cm
Podrobnosti
- Odlična termoregulacija za udobje skozi vse leto
- Votlo vlakno dolgotrajno ohranja svojo obliko in volumen
- Primerno za alergike zaradi enostavnega vzdrževanja
- Priporočena temperatura pranja: 40 °C (glede na nalepko proizvajalca)
- Lahko se suši v sušilnem stroju pri nizki temperaturi
- Ne beliti, ne likati
Dodatni parametri
| Kategorija: | Odeje in vzglavniki |
|---|---|
| EAN: | 8596605045765 |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| Teža: | 2,6 kg |
| ? Material polnila: | Votlo vlakno |
| ? Material površine: | 100% mikrotkanine |
| Priporočeno za: | Enojno posteljo standard, Zakonsko posteljo standard |
| Hotelska kvaliteta: | Da |
| Antialergijsko: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Izolacijska sposobnost odeje: | Topla, Izredno topla |
| Letni čas: | Celoletni |
| Masa odeje: | 1350 g |
| Masa vzglavnika: | 650 g |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)