Otroška posteljnina iz Renforcé bombaža FYNN FROST svetlo modra
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina Renforcé
Uživajte v udobnem spanju z bombažno posteljnino iz nežne tkanine Renforcé. Ta vrsta bombaža je narejena iz kakovostnih česanih vlaken in se ponaša z gladko, trdno in hkrati mehko površino. Material je zračen, prijeten na dotik in enostaven za vzdrževanje. Posteljnina ohranja trdnost barv in obliko tudi po večkratnem pranju – idealna izbira za vsakodnevno uporabo.
Material
- 100% česan Renforcé bombaž
Barva
- Svetlo modra
- Bela
- Rjava
- Rdeča
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 40 - 60 °C (glede na navodila proizvajalca)
- Posteljnino je treba likati
Praktični nasveti
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navznoter in zaprto
- Uporabite detergent, primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
- Posteljnino likajte obrnjeno navznoter, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 135 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 135 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 80 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroška posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 4066076600625 |
| Cena: | Ugodno do 23 € |
| Barva: | Bela, Modra |
| ? Dimenzija odeje: | 135 x 200 cm |
| ? Material: | 100% česana bombaž Renforcé |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 - 60 °C |
| Teža: | 0,8 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 80 x 80 cm | 135 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Božični, Otroški, Sličice |
| ? Stil posteljnine: | Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 80 x 80 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Zima |
| Obojestransko: | Da |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)