Stol OSAKA plastičen, svetlo zelen
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material stola
- Polipropilen: Svetlo zelena
Dimenzije stola (+/- 1 cm)
- Širina: 47 cm
- Višina: 82 cm
- Globina: 51 cm
- Višina sedeža: 44 cm
- Globina sedeža: 39 cm
- Širina sedeža: 46 cm
- Nosilnost: 100 kg
- Teža: cca 3,4 kg
Specifikacije
- Ergonomsko oblikovan sedež
- Možnost uporabe v notranjosti in na prostem
- Lahki sedež z enostavnim vzdrževanjem
- Odstranljive noge za lažje sezonsko shranjevanje
- Priporočamo zaščito pred dolgotrajnim sončnim obsevanjem za ohranjanje barve
- Dobavljeno v demontu
Sodoben stol za dom in vrt
Ta moderni stol je odlična izbira za vsakodnevno uporabo doma in na prostem. Zaradi lahke, a trpežne konstrukcije iz polipropilena ga zlahka premestite iz kuhinje ali jedilnice na teraso, balkon ali vrt. Ergonomsko oblikovan sedež zagotavlja udobje pri sedenju z družino, pri delu za mizo ali pri sprostitvi na svežem zraku. Minimalističen dizajn se odlično poda v sodobne notranje prostore in zunanje površine, kjer ustvarja prijetno mesto za hitro kavo, poletno sedenje ali sprostitev na soncu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jedilni stoli |
|---|---|
| EAN: | 5361121256079 |
| Barva: | Zelena |
| Teža: | 3,4 kg |
| Višina: | 82 cm |
| Nosilnost: | 100 kg |
| Globina: | 51 cm |
| Globina sedeža: | 39 cm |
| Komplet: | Kosovno |
| Material nog: | Plastika |
| Material sedeža: | Plastika |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Prevleka: | Brez oblazinjenja |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 47 cm |
| Širina sedeža: | 46 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 44 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)