Bombažna rjuha bela 140x240 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna rjuha
Klasična in vedno iskana rjuha iz bombažne mešanice s 80% bombaža in 20% poliestra je prijetna na dotik in nežna do kože. Priljubljena je zaradi svoje lahkosti, zračnosti in hkrati višje vzdržljivosti zahvaljujoč primesi poliestra. Material, če je pravilno negovan, dolgoročno ohranja svoj obliko in barvo in se v primerjavi s čisto bombažno manj mečka ter je enostavnejši za vzdrževanje. Idealna izbira za vrtce, hotele in različne vrste nastanitvenih objektov.
Material
- 80% bombaž | 20% poliester
Dimenzija
- 140 x 240 cm
Barva
- Bela
Lastnosti
- Rjuha ni raztegljiva
- Rjuha je brez elastike
- Priporočena temperatura pranja: 60 °C - 90 °C (glede na oznako proizvajalca rjuhe)
- Priporočeno pranje: vsak teden, vsaj 1x na 14 dni
- Rjuha se lahko suši v sušilnem stroju pri nizkih temperaturah
- Pri prvem pranju je potrebno prati ločeno!
Vsebina paketa
- 1 kos rjuhe 140 x 240 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažne rjuhe 140 x 240 cm |
|---|---|
| EAN: | 8596605021738 |
| Barva: | Bela |
| ? Material: | 80% bombaž | 20% poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 - 60 °C |
| Teža: | 0,45 kg |
| ? Dimenzija: | 140 x 240 cm |
| Napenjalna: | Ne |
| Z elastiko: | Ne |
| Sušenje v sušilnem stroju: | Da |
| Gramatura: | 105 g/m2 |
| Optimalna višina vzmetnice: | Do 20 cm |
| Tip: | Za enojno ležišče |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)