Bombažna posteljnina CALMORA rožnata
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najpogosteje uporabljen material za posteljnino je zagotovo bombaž. Kupci cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odličnо odvaja vlago. Predprana obdelava je na otip še mehkejša, prožnejša in manj se krči, saj je tkanina pred samim šivanjem prestala poseben proces pranja. Možna slabost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Bombaž, preverjen skozi leta, je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževe rastline, ki je prijazen do kože celega telesa.
Material
- 100% predpran bombaž
- Teža: 114 g/m2
Barva
- Roza
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 40°C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven in zaprto
- Uporabite pralni detergent, primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežen cikel ožemanja
- Posteljnino likajte obrnjeno navzven, da preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbrano različico
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 220 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 160 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 160 x 200 cm | 2 kosa prevlek za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 160 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 160 x 220 cm | 2 kosa prevlek za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 200 cm | 2 kosa prevlek za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 220 cm | 2 kosa prevlek za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Cena: | Ugodno do 15 € |
| Barva: | Roza |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 200 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm, 160 x 220 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| Teža: | 1,2 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 160 x 200 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 160 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Skandinavski, Minimalističen |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče, Francoska, Za zakonsko postel |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)