Bombažna posteljnina CALMORA mentolova
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material posteljnine je zagotovo bombaž. Stranke cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja vlago. Predprana obdelava je na dotik bolj mehka, prožna in manj se krči, ker je tkanina šla skozi poseben proces pranja že pred samim šivanjem. Možna pomanjkljivost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Dolgoletno preizkušen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombažnega grma, ki je nežno do celotne kože.
Material
- 100% predprani bombaž
- Teža: 114 g/m2
Barva
- Mentolova
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, maksimalno 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 40°C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnina je potrebna likanja
Praktični nasveti
- Posteljnino perite ločeno, vedno narobe in zaprto
- Uporabite detergent primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
- Posteljnino likajte narobe, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbrano možnost
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 220 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 160 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 160 x 200 cm | 2 kosa prevlek za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 220 cm | 2 kosa prevlek za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Bombažna posteljnina |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Cena: | Ugodno do 15 € |
| Barva: | Mentolna |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| Teža: | 1,2 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 160 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Skandinavski, Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče, Francoska, Za zakonsko postel |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)